fbpx
5 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z ruchu w Olsztynie

reklama

Zatrzymany przez olsztyńskich funkcjonariuszy mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policyjna interwencja była możliwa dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. 

Wczoraj około godz. 0.30 oficer dyżurny olsztyńskiej policji otrzymał informację o kierowcy, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna jeździ po mieście swoim citroenem. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Chwilę później na osiedlu Mleczna funkcjonariusze namierzyli wskazany pojazd. Policjanci zatrzymali osobówkę do kontroli, a kierowca został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że miał prawie 2 promile – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu 34-latkowi.

reklama

Policjanci apelują, by bezwzględnie reagować na niebezpieczne zachowanie na drodze innych uczestników ruchu drogowego. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy, nawet anonimowy jak w tym przypadku, sygnał zgłaszany pod numerami 112 lub 997 jest sprawdzany.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze