fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z ruchu w Olsztynie

Wiadomości Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z ruchu w Olsztynie

Zatrzymany przez olsztyńskich funkcjonariuszy mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policyjna interwencja była możliwa dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. 

Wczoraj około godz. 0.30 oficer dyżurny olsztyńskiej policji otrzymał informację o kierowcy, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna jeździ po mieście swoim citroenem. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Chwilę później na osiedlu Mleczna funkcjonariusze namierzyli wskazany pojazd. Policjanci zatrzymali osobówkę do kontroli, a kierowca został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że miał prawie 2 promile – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu 34-latkowi.

Policjanci apelują, by bezwzględnie reagować na niebezpieczne zachowanie na drodze innych uczestników ruchu drogowego. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy, nawet anonimowy jak w tym przypadku, sygnał zgłaszany pod numerami 112 lub 997 jest sprawdzany.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: