fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów

Na olsztyńskim Zatorzu zatrzymano dziś poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Przed spotkaniem z policją próbował ratować się ucieczką przez okno, jednak ostatecznie utknął na balkonie sąsiadów. By go z niego ściągnąć, policjanci poprosili o pomoc strażaków.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że poszukiwany listem gończym Leszek D. może przebywać w jednym z mieszkań na Zatorzu, więc pojechali to sprawdzić. 43-latek nie zamierzał im jednak otworzyć drzwi.

Fot. KWP Olsztyn.
Fot. KWP Olsztyn.

Najwyraźniej wpadł na pomysł, żeby przed mundurowymi uciec przez okno, ponieważ już po chwili z II piętra zszedł piętro niżej na balkon sąsiadów i tam się schował.

Myślał, że policjanci go nie znajdą. Pomylił się. Po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomogli policjantom dotrzeć do mężczyzny i go zatrzymać – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

43-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za znęcanie się nad bliskimi. Leszek D. ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...