20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów

Strona główna Wiadomości Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów
reklama

Na olsztyńskim Zatorzu zatrzymano dziś poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Przed spotkaniem z policją próbował ratować się ucieczką przez okno, jednak ostatecznie utknął na balkonie sąsiadów. By go z niego ściągnąć, policjanci poprosili o pomoc strażaków.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że poszukiwany listem gończym Leszek D. może przebywać w jednym z mieszkań na Zatorzu, więc pojechali to sprawdzić. 43-latek nie zamierzał im jednak otworzyć drzwi.

reklama

Fot. KWP Olsztyn.
Fot. KWP Olsztyn.

Najwyraźniej wpadł na pomysł, żeby przed mundurowymi uciec przez okno, ponieważ już po chwili z II piętra zszedł piętro niżej na balkon sąsiadów i tam się schował.

Myślał, że policjanci go nie znajdą. Pomylił się. Po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomogli policjantom dotrzeć do mężczyzny i go zatrzymać – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

43-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za znęcanie się nad bliskimi. Leszek D. ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma