fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów

Wiadomości Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów

Na olsztyńskim Zatorzu zatrzymano dziś poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Przed spotkaniem z policją próbował ratować się ucieczką przez okno, jednak ostatecznie utknął na balkonie sąsiadów. By go z niego ściągnąć, policjanci poprosili o pomoc strażaków.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że poszukiwany listem gończym Leszek D. może przebywać w jednym z mieszkań na Zatorzu, więc pojechali to sprawdzić. 43-latek nie zamierzał im jednak otworzyć drzwi.

Fot. KWP Olsztyn.
Fot. KWP Olsztyn.

Najwyraźniej wpadł na pomysł, żeby przed mundurowymi uciec przez okno, ponieważ już po chwili z II piętra zszedł piętro niżej na balkon sąsiadów i tam się schował.

Myślał, że policjanci go nie znajdą. Pomylił się. Po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomogli policjantom dotrzeć do mężczyzny i go zatrzymać – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

43-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za znęcanie się nad bliskimi. Leszek D. ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x