Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
niedziela, 23 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Żeby dziadkowie dostrzegli wnuczęta….

reklama

Jeśli nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaproście ich w dniach 22-24 stycznia do Galerii Warmińskiej na badania wzroku organizowane przez Twoje Soczewki. Dbanie o zdrowie najbliższych to przecież najcenniejszy prezent.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Galerii Warmińskiej odbędzie się akcja promocji badań okulistycznych przy pomocy autorefraktometru. Po takim badaniu każdy pacjent otrzyma informacje o swojej wadzie wzroku oraz o możliwych sposobach korekcji, a także kupon na badanie pełne w gabinecie okulistycznym. W tym czasie w punkcie Twoje Soczewki będą także przygotowane specjalne oferty promocyjne.

„Zachęcamy także do podarowania Babciom i Dziadkom bonów zakupowych, które będą mogli zrealizować w Galerii Warmińskiej. Mamy tak wiele sklepów i butików, że dziadkowie na pewno wybiorą sobie wymarzony prezent” – zachęca dyrektor Galerii Michał Tur.
Miłym prezentem dla seniorów na pewno będzie także zaproszenie ich na obiad, czy coś słodkiego do znajdujących się w Galerii Warmińskiej restauracji i cukierni. Niech choć raz babcie odpoczną od kuchennych zajęć!

reklama

luty, 2020

28LUT19:00Z francuską maestriąFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X