fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Do czterech razy sztuka. Wynosił alkohol ze sklepu na os. Mleczna

Wiadomości Do czterech razy sztuka. Wynosił alkohol ze sklepu na os. Mleczna

19-latek upatrzył sobie w sklepie drogi alkohol i przez trzy kolejne dni okradał jeden z olsztyńskich sklepów. W końcu został jednak przyłapany przez pracownika ochrony. 

Wczoraj około godz. 20.30 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do sklepu na osiedlu Mleczna. Z informacji zgłaszającego wynikało, że pracownik sklepu ujął sprawcę kradzieży alkoholu.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna chciał wyjść ze sklepu z butelką drogiego alkoholu, nie płacąc za towar. 19-latek został zatrzymany przy drzwiach wyjściowych przez pracownika ochrony. Dodatkowo okazało się, że sprawca kradzieży był nietrzeźwy – miał promil alkoholu w organizmie.

W trakcie wykonywania czynności wyszło na jaw, że nie była to pierwsza tego dnia kradzież 19-latka – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Pracownik ochrony, przeglądając sklepowy monitoring, zauważył, że mieszkaniec Olsztyna 4 godziny wcześniej w podobny sposób ukradł taki sam alkohol. 4 kolejne butelki identycznego trunku padły jego łupem w sobotę i w niedzielę. 

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tych kradzieży. Po zebraniu materiału dowodowego policjanci skierują sprawę do sądu o ukaranie mężczyzny. Kodeks wykroczeń przewiduje za to karę grzywny, ograniczenia wolności, a także karę aresztu.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: