fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy napadu na bank

reklama

W środę w Rozogach doszło do napadu na bank. Teraz policja prosi o wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia.

W środę ok. 15:30 do placówki bankowej w Rozogach wszedł zamaskowany mężczyzna, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę placówki, żądając wydania gotówki. Kobieta pracująca w banku wydała mu pieniądze i z tego co wiadomo, było to ok. 80 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym wydarzeniu tutaj: Napad na bank. Łupem padło 80 tys. zł.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który po dokonaniu kradzieży oddalił się w nieznanym kierunku.

reklama

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które w trakcie tego wydarzenia były w miejscowości Rozogi.

Wszystkie osoby, które pomiędzy godziną 14.30, a 15.30 przebywały na terenie miejscowości Rozogi proszone są o kontakt ze szczycieńska jednostka policji. Prosimy też o dostarczenie nagrań z kamer samochodowych, bo być może są tam uwiecznione szczegóły, które pozwolą ustalić sprawcę tego napadu. – mówi sierżant Izabela Cyganiuk, oficer prasowy KPP w Szczytnie.

Informacje można przekazywać dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod numerem telefonu: 47 733 12 00 lub 112.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: