fbpx
19 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody

reklama

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej mieszkańcy osiedla Nagórki w Olsztynie nie mają od rana w czwartek ciepłej wody i ogrzewania. Przerwa w dostawie ciepła dotyczy około 50 budynków. Służby miejskie usuwają awarię – podała w czwartek Magdalena Górecka z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Awaria nastąpiła na ciepłociągu głównej magistrali zasilającej osiedle w ciepło. Uszkodzenie powstało w miejscu, gdzie rurociąg wykonany jest według starych technologii.

Na czas naprawy odcięto dostawy ciepła. Około 50 budynków na osiedlu Nagórki nie ma ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Ciepłej wody i centralnego ogrzewania nie mają mieszkańcy ulic: Orłowicza, Wańkowicza, Barcza i Paukszty.

reklama

„W tej chwili działania służb polegają na przywróceniu dostaw ciepła. Dzięki sprawnej interwencji pracowników MPEC udało się ograniczyć zasięg awarii na kolejne budynki”- podała Górecka.

MPEC podał, że awaria ma zostać usunięta w czwartek do godzin wieczornych.

Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: