11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody

WiadomościAwaria ciepłownicza - mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej mieszkańcy osiedla Nagórki w Olsztynie nie mają od rana w czwartek ciepłej wody i ogrzewania. Przerwa w dostawie ciepła dotyczy około 50 budynków. Służby miejskie usuwają awarię – podała w czwartek Magdalena Górecka z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

reklama

Awaria nastąpiła na ciepłociągu głównej magistrali zasilającej osiedle w ciepło. Uszkodzenie powstało w miejscu, gdzie rurociąg wykonany jest według starych technologii.

Na czas naprawy odcięto dostawy ciepła. Około 50 budynków na osiedlu Nagórki nie ma ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Ciepłej wody i centralnego ogrzewania nie mają mieszkańcy ulic: Orłowicza, Wańkowicza, Barcza i Paukszty.

reklama

“W tej chwili działania służb polegają na przywróceniu dostaw ciepła. Dzięki sprawnej interwencji pracowników MPEC udało się ograniczyć zasięg awarii na kolejne budynki”- podała Górecka.

MPEC podał, że awaria ma zostać usunięta w czwartek do godzin wieczornych.

Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody Awaria ciepłownicza – mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody

reklama

Stworzenie strony internetowej sklepu

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia