fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Okradł znajomą podczas imprezy. Został zatrzymany

reklama

Mężczyzna zabrał znajomej telefon w trakcie spotkania towarzyskiego. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży telefonu. Zgłaszająca dodała, że była na spotkaniu towarzyskim wspólnie ze znajomymi. Kiedy zorientowała się, że zginął jej telefon komórkowy, o wszystkim postanowiła poinformować funkcjonariuszy.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży oraz przesłuchali świadków. W trakcie czynności służbowych, policjanci wydziału kryminalnego iławskiej jednostki policji ustalili sprawcę kradzieży. Okazało się, że telefon zabrał znany im z wcześniejszych interwencji 20 – latek.

reklama

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę oraz przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał. Podczas prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że telefon ten został sprzedany w lombardzie. Pokrzywdzona odzyskała już utracony przedmiot.

Kodeks karny za samą kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Iławie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: