fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Zboczeniec w Olsztynie? Podchodzi do dzieci, zdejmuje spodnie i onanizuje się

reklama

Napływają do nas niepokojące informacje o mężczyźnie zaczepiającym kobiety i dzieci w mieście. Policja otrzymała kilka podobnych zgłoszeń.

Od kilku dni otrzymujemy od czytelników informacje o młodym mężczyźnie, który zaczepia dzieci i kobiety, onanizując się przy tym. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna był widziany na ul. Kołobrzeskiej. Ma być ubrany w jasnoniebieską kurtkę, czarną czapkę i bluzę czarną z kapturem i jasne dresy. Napisała do nas przerażona matka dziecka, które miało styczność z tym osobnikiem:

„Uwaga, pedofil.
Dziś popołudniu na ul. Kołobrzeskiej psychol w wieku około 25, 30 lat na widok mojego 3-letniego syna zdjął spodnie i zaczął się onanizować. Sprawa zgłoszona na policję. Policja kontaktowała się już ze mną, że dostali dwa zgłoszenia z udziałem prawdopodobnie tego samego świra. Wysłali tam patrole. Uważajcie na swoje dzieci”

reklama

Sytuację potwierdził nam oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji, Andrzej Jurkun:

„Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał 2 zgłoszenia z których wynikało, że na jednej z ulic w mieście mężczyzna mógł obnażać się w pobliżu osoby nieletniej jak również w obecności kilku osób dorosłych. W obu przypadkach na miejsce zostały wysłane policyjne patrole. W trakcie przeszukania terenu policjanci wylegitymowali 3 osoby, których rysopisy mogły odpowiadać sprawcy, jednak jak się okazało mężczyźni nie mieli związku ze zdarzeniami. W obu przypadkach trwają czynności mające na celu ustalenie czy faktycznie doszło do takich zdarzeń oraz dotarcie do mężczyzny, który mógł dopuścić się takiego zachowania wobec innych osób. O tym fakcie został powiadomiony Kierownik Posterunku Policji, który zadecydował, aby ten teren objąć szczególnym nadzorem przez policjantów dzielnicowych.

Zgodnie z kodeksem wykroczeń sprawcy nieobyczajnego wybryku grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych lub kara nagany. Należy pamiętać, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie w kierunku przestępstwa. Przypominamy, że w każdym przypadku ujawnienia tego typu sytuacji niezwłocznie należy poinformować oficera dyżurnego, który na miejsce wyśle policyjne patrole w celu ujawnienia sprawcy czynu zabronionego”

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: