fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Jerzy Szmit o proteście hotelarzy i działaniach opozycji

reklama

Jerzy Szmit pojawił się w porannym programie Radia Olsztyn. Poruszył tam temat wsparcia dla Warmii i Mazur oraz protestu hotelarzy.

Jerzy Szmit został zapytany o wpis posła Porozumienia Michała Wypija, który brzmiał następująco: Warmia i Mazury dostaną dodatkowe wparcie rządowe! Dzięki szybkim działaniom Jarosława Gowina ponad 300 milionów złotych dodatkowo trafi do gmin w naszym województwie!

Zdaniem posła PiS, rozprzestrzenianie niepotwierdzonych informacji budzi złudną nadzieję wielu osób, dlatego nie powinno się tego robić – tak nie można robić. Być może taka pomoc jeszcze nadejdzie, a myślę, że nadejdzie też w znacznie większym wymiarze. Na pewno nie będzie to w takiej formie jak było tu wspomniane. Będą to kolejne tarcze chroniące interesy przedsiębiorców, szczególnie tych branż, które cierpią najbardziej podczas trzeciej fali koronawirusa – mówił Jerzy Szmit w Porannych Pytaniach na antenie Radia Olsztyn.

reklama

W rozmowie z Krzysztofem Kaszubskim, prowadzącym Poranne Pytania, pojawiła się również kwestia protestu hotelarzy i branży gastronomicznej, którzy sprzeciwiają się nowym obostrzeniom w naszym województwie – hotelarze nie żyją w bańce, kontakt, który następuje w hotelach to kolejne źródło zakażeń – podsumował dość krótko poseł Szmit.

Przedsiębiorców rozumiem, natomiast jeśli chodzi o opozycję – to sabat czarownic. Piotr Grzymowicz kreuje się na lidera opozycji w Olsztynie. Jest to żenujące – tak Jerzy Szmit komentuje działania opozycji – województwo warmińsko-mazurskie nigdy nie dostało tak wielkiego wsparcia, jak w ostatnich latach od rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Ten człowiek wpędza Olsztyn w coraz większe problemy, wyprzedaje majątek, a teraz chce, żeby rząd budował żłobki w Olsztynie. To jest absurd tego człowieka – poseł PiS podusmował działanie Piotra Grzymowicza.

Źródło: Radio Olsztyn

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: