fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Jerzy Szmit o proteście hotelarzy i działaniach opozycji

reklama

Jerzy Szmit pojawił się w porannym programie Radia Olsztyn. Poruszył tam temat wsparcia dla Warmii i Mazur oraz protestu hotelarzy.

Jerzy Szmit został zapytany o wpis posła Porozumienia Michała Wypija, który brzmiał następująco: Warmia i Mazury dostaną dodatkowe wparcie rządowe! Dzięki szybkim działaniom Jarosława Gowina ponad 300 milionów złotych dodatkowo trafi do gmin w naszym województwie!

Zdaniem posła PiS, rozprzestrzenianie niepotwierdzonych informacji budzi złudną nadzieję wielu osób, dlatego nie powinno się tego robić – tak nie można robić. Być może taka pomoc jeszcze nadejdzie, a myślę, że nadejdzie też w znacznie większym wymiarze. Na pewno nie będzie to w takiej formie jak było tu wspomniane. Będą to kolejne tarcze chroniące interesy przedsiębiorców, szczególnie tych branż, które cierpią najbardziej podczas trzeciej fali koronawirusa – mówił Jerzy Szmit w Porannych Pytaniach na antenie Radia Olsztyn.

reklama

W rozmowie z Krzysztofem Kaszubskim, prowadzącym Poranne Pytania, pojawiła się również kwestia protestu hotelarzy i branży gastronomicznej, którzy sprzeciwiają się nowym obostrzeniom w naszym województwie – hotelarze nie żyją w bańce, kontakt, który następuje w hotelach to kolejne źródło zakażeń – podsumował dość krótko poseł Szmit.

Przedsiębiorców rozumiem, natomiast jeśli chodzi o opozycję – to sabat czarownic. Piotr Grzymowicz kreuje się na lidera opozycji w Olsztynie. Jest to żenujące – tak Jerzy Szmit komentuje działania opozycji – województwo warmińsko-mazurskie nigdy nie dostało tak wielkiego wsparcia, jak w ostatnich latach od rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Ten człowiek wpędza Olsztyn w coraz większe problemy, wyprzedaje majątek, a teraz chce, żeby rząd budował żłobki w Olsztynie. To jest absurd tego człowieka – poseł PiS podusmował działanie Piotra Grzymowicza.

Źródło: Radio Olsztyn

reklama
reklama

Polecane

5 KOMENTARZY

5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama