fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się w sprawie swojej współpracy z TVP

reklama

Po ogłoszeniu pracy Joanny Jędrzejczyk w TVP, zawodniczka otrzymała wiele nieprzychylnych komentarzy. Teraz postanowiła opublikować związane z tym oświadczenie.

Informacja o pojawieniu się Joanny Jędrzejczyk w Telewizji Polskiej wywołała w mediach ogromne poruszenie i oburzenie, o czym pisaliśmy tutaj: Joanna Jędrzejczyk hejtowana za to, że będzie jurorką w TVP. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiały się nieprzyjemne komentarze, na które postanowiła w końcu zareagować.

Na swoim instagramowym profilu opublikowała post z oświadczeniem na temat całej sytuacji związanej z jej pracą w TVP.

reklama

Kochani,
w nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną.
Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej.
Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem.
– napisała Joanna Jędrzejczyk.

Pod tym wpisem pojawiło się o wiele więcej pozytywnych głosów, okazujących wsparcie i życzących powodzenia.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze