fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Nielegalny towar na bazarze

reklama
Wyślij przez
0

Funkcjonariusze KAS z ełckiej grupy realizacyjnej zatrzymali papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Właściciel kontrabandy usłyszał zarzut o przestępstwo skarbowe.

W ubiegłą środę funkcjonariusze KAS z Ełku ujawnili na targowisku w Giżycku papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Podczas czynności kontrolnych zauważyli przy jednym ze stoisk mężczyznę pakującego nielegalny towar do torby. Wezwany przez funkcjonariuszy właściciel kontrabandy, dobrowolnie wydał 661 paczek papierosów różnych marek oraz 28 litrów spirytusu o mocy 90% w plastikowych pojemnikach i butelkach. Zatrzymane wyroby zdeponowano w magazynie Oddziału Celnego w Ełku. W sprawie wszczęto postępowanie karne skarbowe.

Nielegalny towar na bazarze Nielegalny towar na bazarze

reklama

fot. KAS

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze