fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Znaleziono ciało młodej kobiety w piwnicy

reklama

Z naszych informacji wynika, że kobieta mogła targnąć się na swoje życie. Znaleziono ją w środę rano, w korytarzu piwnicznym.

W środę (24.02) koło godz. 8 rano, policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu ciała młodej kobiety w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Bartąskiej. Z naszych ustaleń wynika, że 31-latka mogła popełnić samobójstwo. Na miejscu pracują technicy policyjni pod nadzorem prokuratora.

Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

reklama

Znaleziono ciało młodej kobiety w piwnicy

Znaleziono ciało młodej kobiety w Olsztynie. Doszło do tragedii Znaleziono ciało młodej kobiety w Olsztynie. Doszło do tragedii Znaleziono ciało młodej kobiety w Olsztynie. Doszło do tragedii Znaleziono ciało młodej kobiety w Olsztynie. Doszło do tragedii Znaleziono ciało młodej kobiety w Olsztynie. Doszło do tragedii

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: