fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kibice Stomilu odśnieżali boisko

Wiadomości Kibice Stomilu odśnieżali boisko

Klub zaapelował o pomoc do swoich kibiców przed nadchodzącym meczem. Fani odpowiedzieli i tłumnie przybyli odśnieżyć boczną płytę stadionu.

W najbliższą sobotę Stomil Olsztyn zmierzy się na własnym terenie z GKS-em Tychy. Aktualne warunki pogodowe sprawiły, że boisko zasypał śnieg. Główna płyta została odśnieżona, jednak boczny sektor, na którym trenują zawodnicy, wymagał pomocy. Klub wydał apel do swoich kibiców:

„Obfite opady śniegu spowodowały kompletne zasypanie boiska, z którego do później jesieni korzystali piłkarze naszego klubu. Przez problemy atmosferyczne, zespół Adama Majewskiego musiał korzystać ze sztucznej nawierzchni. Piłkarska wiosna coraz bliżej, a do tej pory nie mogliśmy przeprowadzić zajęć na nawierzchni trawiastej.

Wielokrotnie kibice Stomilu pomagali klubowi w trudnych momentach. Zwracamy się z prośbą o pomoc przy odśnieżaniu boiska treningowego. Jeżeli masz ochotę oraz chęci, aby pomóc, serdecznie zapraszamy! Organizatorzy zapewniają sprzęt do odśnieżania, lecz swój sprzęt zawsze mile widziany.

Chętnych prosimy o przybycie pod stadion dwudziestego drugiego lutego (poniedziałek), na godzinę 12:00″ – czytamy na stronie klubu.

Mimo przybycia kilkunastu kibiców na stadion do pomocy klubowi, wielu wyraziło swoją dezaprobatę takimi działaniami ze strony zarządu. Uważają, że klub sam powinien zadbać o stan murawy „a nie wyręczać się kibicami”.

Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko Kibice Stomilu odśnieżali boisko

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x