fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Brytyjska mutacja koronawirusa w Olsztynie

Koronawirus Brytyjska mutacja koronawirusa w Olsztynie

Jak udało nam się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł, w stolicy Warmii i Mazur jest już brytyjska zmutowana odmiana wirusa COVID-19.

O wiele bardziej zakaźny wariant koronawirusa, mutacja z Wielkiej Brytanii, jest już w Olsztynie. To może być przyczyną wzrastającej liczby zakażeń. W ubiegłym tygodniu, niemalże każdego dnia województwo warmińsko-mazurskie plasowało się w ścisłej czołówce pod względem nowych, dziennych przypadków zakażeń.

Z naszych informacji wynika, że niebezpieczna mutacja COVID-a z Wielkiej Brytanii zawitała już na Warmię i Mazury, a konkretnie do Olsztyna. Niebawem więcej informacji na ten temat.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 11

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x