-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Ona biła swoją matkę, on byłą żonę

OlsztynOna biła swoją matkę, on byłą żonę

40-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoimi bliskimi. W obu przypadkach miały miejsce wyzwiska i bicie. 

reklama

Pierwsza interwencja policjantów miała miejsce w poniedziałek (24.08) około godziny 21.30. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej 40-letnia córka, bardzo często będąc pod wpływem alkoholu, wyzywa ją, bije i wyrywa jej włosy. Kobieta z obawy o swoje życie postanowiła złożyć zawiadomienie o znęcaniu – informują olsztyńscy funkcjonariusze.

Z przesłuchania pokrzywdzonej wynika, że tak złe relacje z córką trwały już od dłuższego czasu, dodatkowo 40-latka była coraz bardziej agresywna w stosunku do matki. Agata Z. została zatrzymana przez policjantów w areszcie.

reklama

Dwie godziny później patrol pojechał na kolejną interwencję, która dotyczyła znęcania się nad osobą najbliższą. Tym razem funkcjonariuszy wezwała teściowa pokrzywdzonej kobiety – w domu doszło do awantury pomiędzy byłymi małżonkami. Mężczyzna miał wyzywać swoją byłą partnerkę, wykręcać jej ręce oraz szarpać. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W obu przypadkach sprawcy przemocy domowej odpowiedzą przed sądem. Za znęcanie się nad osoba najbliższą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia