fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Widzowie oburzeni zachowaniem Tomasza Kammela

Wiadomości Widzowie oburzeni zachowaniem Tomasza Kammela

Po nagłym odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP, dość szybko znaleziono zastępstwo na jej miejsce u boku Tomasza Kammela. Widzowie oskarżyli go o zbyt szybkie zaakceptowanie sytuacji związanej z rezygnacją jego koleżanki z planu.

O odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej pisaliśmy już jakiś czas temu tutaj: Modelka z Olsztyna prowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”. Izabella Krzan, modelka z Olsztyna, nie przypadła jednak widzom do gustu w roli nowej prowadzącej „Pytania na śniadanie”.

Tomasz Kammel w żaden sposób nie odniósł się do decyzji Marzeny Rogalskiej. Oglądający twierdzą, że mogli rozstać się w negatywnej atmosferze, gdyż nie obserwują się też na Instagramie.

Jakiś czas temu na profilu prowadzącego pojawiło się zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk, Olsztynianką, która zasiądzie jako jurorka w nowej odsłonie programu emitowanego na TVP, za co wylała się na nią fala obraźliwych komentarzy: Joanna Jędrzejczyk hejtowana za to, że będzie jurorką w TVP. Opis zdjęcia sugerował sympatię Tomasza Kammela do zawodniczki sportów walki.

Większość internautów odebrała ten post negatywnie, nie kryjąc swojego niezadowolenia w komentarzach.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Zupełny brak wyczucia. Przyjdzie pora i na Pana Tomasza. Karma wraca… – tak brzmi jedna z wypowiedzi pod zdjęciem, odnosząca się do braku reakcji prezentera w związku z rezygnacją Marzeny Rogalskiej.

Brawo Panie Tomku. Fajnie wyglądacie. – pojawiły się też pozytywne głosy, których jest jednak o wiele mniej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 3

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x