fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Modelka z Olsztyna prowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”

Wiadomości Modelka z Olsztyna prowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”

Modelka z Olsztyna zastąpiła poprzednią prowadzącą śniadaniowego programu TVP. Nie wiadomo jednak czy dołączy do ekipy na stałe.

Marzena Rogalska opublikowała wczoraj (16.02.2021) na swoim Instagramie informację o odejściu z Telewizji Polskiej, więc również z „Pytania na śniadanie” na TVP2. Współprowadziła ten program, głównie razem z Tomaszem Kammelem, a pracowała tam ogólnie przez 12 lat. Nie podała przyczyn odejścia, jednak przyznała, że zeszła środa (10.02.2021) była najtrudniejszym dniem w jej karierze zawodowej.

W dzisiejszej odsłonie tego programu zamiast Marzeny Rogalskiej, u boku Tomasza Kammela pojawiła się modelka, Miss Polonia 2016 i od jakiegoś czasu prezenterka telewizyjna – Izabella Krzan, która pochodzi z Olsztyna. Znana jest głównie z „Koła Fortuny”, jednak pojawiała się również na wielu koncertach organizowanych przez Telewizję Polską, głównie jako współprowadząca.

To jej pierwszy raz w „Pytaniu na śniadanie”, więc nie wiadomo czy pozostanie w nim już na stałe.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 2

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x