fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policja poszukuje właścicieli aut spalonych na Jarotach

Wiadomości Policja poszukuje właścicieli aut spalonych na Jarotach

Policja poszukuje właścicieli aut, które spłonęły dziś w nocy w Olsztynie.

Dziś po godzinie 1:30 policjanci otrzymali zawiadomienie o płonących samochodach na ul. Mroza, o czym pisaliśmy tutaj:

Osiem aut spłonęło na Jarotach

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Teraz Komenda Miejska Policji w Olsztynie poszukuje właścicieli spalonych aut.

Ustalamy okoliczności/przyczyny pożaru do którego doszło w nocy w Ol-nie przy ul. Mroza 5 i 7. Poszukujemy właścicieli/użytkowników aut: Mercedes, WCI 26…; Volvo, WD 89…; VW Passat, NOL 28… Na informacje czeka oficer dyżurny komendy, nr tel. 47 73 134 24.

Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x