fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Osiem aut spłonęło na Jarotach

Wiadomości Osiem aut spłonęło na Jarotach

Dziś po godzinie 1:30 policjanci otrzymali zawiadomienie o płonących samochodach na ul. Mroza.

Po dojechaniu patrolu na parkingu znajdowała się już straż pożarna, która gasiła pojazdy. Osiem samochodów spłonęło. Na miejscu pracował technik kryminalistyki oraz ekspert z zakresu pożarnictwa, którzy mogą pomóc ustalić przyczyny tego pożaru.

Filmik nagrany z balkonu jest w nowym artykule: To nagranie wzbudza złość. Pali się 8 aut na osiedlu

AKTUALIZACJA:

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 5

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x