fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Wiadomości Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Po godzinie 14:00 na ul. Barcza spaleniu uległ pojazd marki Peugeot.

Na chwile obecną nie wiadomo, co było przyczyną pożaru, ale wczoraj na tej samej ulicy w okolicy pizzerii zajął się ogniem inny samochód.

Przypomnijmy, że dziś w nocy na ul. Mroza spłonęło osiem aut.

Ustalamy okoliczności/przyczyny pożaru do którego doszło w nocy przy ul. Mroza 5 i 7. Poszukujemy właścicieli/użytkowników aut: ,-Mercedes, WCI 26…, -Volvo, WD 89…, -VW Passat, NOL 28… Prosimy kontaktować się z KMP pod nr tel. 47 73 134 24 – dziękujemy! – skomentował rzecznik olsztyńskiej policji.

Przeczytaj też w temacie: To nagranie wzbudza złość. Pali się 8 aut na osiedlu

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

ul. Mroza

To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedlu To nagranie przeraża. Pali się 8 aut na osiedluPrzeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x