fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Interwencja policji w placówce pocztowej w Olsztynie

Wiadomości Interwencja policji w placówce pocztowej w Olsztynie

Czytelnik poinformował jeden z olsztyńskich portali miejskich o interwencji policji, związanej z podejrzeniem o nietrzeźwość pracownicy poczty.

Czytelnik zgłosił się do redakcji portalu Olsztyn.com.pl, by poinformować o interwencji policji, która miała miejsce w placówce pocztowej na Nagórkach.

Jedna z pań wyglądała podejrzanie, tzn. jakby była pod wpływem alkoholu. Po zgłoszeniu anonimowego klienta i przyjeździe policji ok. godziny 10:00, okazało się, że jedna z pań faktycznie jest pod wpływem alkoholu. – czytamy wypowiedź pana Grzegorza na stronie Olsztyn.com.pl.

Redakcja portalu postanowiła zgłosić się do oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, który wyjaśnił, że sytuacja taka miała miejsce 17 lutego 2021 roku. Jeden z klientów placówki pocztowej zgłosił swoje podejrzenia na policję, jednak po przyjeździe funkcjonariuszy, badanie nie wykazało obecności alkoholu w organizmie pracownicy.

Źródło: Olsztyn.com.pl

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 29

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x