26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Pilnie potrzebna krew dla potrąconego 22-latka!

OlsztynPilnie potrzebna krew dla potrąconego 22-latka!

Siostra apeluje o oddawanie krwi dla swojego brata, potrąconego w miniona sobotę (7.02) na ul. Sielskiej w Olsztynie. Potrzebne są grupy B Rh- lub 0 Rh-.

reklama

Do wypadku doszło w miniony weekend na ul. Sielskiej. Kierujący pojazdem marki bmw potrącił przechodzącego przez jezdnię 22-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano do olsztyńskiego szpitala. Pilnie potrzebna jest dla niego krew – grupy B Rh- lub 0 Rh-. Można ją oddawać (nie spożywając wcześniej tłustych potraw) w godz. 7-13 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Hanki Sawickiej 27.

O sobotnim wypadku pisaliśmy TUTAJ.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mala
15 lutego 2015 11:19

[*] wypadek, walka o życie, i… przegrał tę walkę – wygrała śmierć. Nieodwracalna śmierć mózgu. Ludzki organ odmówił, nie chciał żyć, jednak Daniel był człowiekiem pełnym zycia. Zawsze uśmiechnietym, skromnym chłopakiem, który chciał zyc. Zmarł 13 lutego w olsztyńskim szpitalu. Rodzinie składam najszczersze wyrazy współczucia. I niech to będzie przestroga dla młodych ludzi, że warto na siebie uważać, bo życie jest naprawdę kruche. Zawsze będziemy pamiętali… [*]

aneta
10 lutego 2015 19:07

ja mam A RH – jak potrzeba

Polecane