fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Gala Belfra 2015 z kabaretowymi gwiazdami

Wiadomości Gala Belfra 2015 z kabaretowymi gwiazdami

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Belfer 2015. Tego wieczoru odbędzie się także cykliczne wydarzenie pt. Coolturalny Student.

RUSS organizuje kolejną edycję Coolturalnego Studenta. Tym razem połączona ona będzie z najbardziej prestiżowym wydarzeniem, jakie organizowane jest przez samorząd – Galą Belfer 2015, podczas której poznamy najlepszego belfra całego Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w minionym roku akademickim. Gala nie jest jednak dedykowana wyłącznie studentom i pracownikom uczelni.

Jubileuszową, bo 10 już, galę swoimi występami uświetnią kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego – Grupa MoCarta oraz niewątpliwie najbardziej znany i rozpoznawalny komik w Polsce – Ireneusz Krosny.

plakat belfer 2015

Wszystkie te atrakcje odbędą się w Centrum Konferencyjnym UWM w Kortowie już 20 stycznia o godz. 19. Tego dnia poznamy wyniki głosowania na najlepszego belfra UWM-u. Owe emocje szczególnie odczuwać będą studenci, dla których plebiscyt „Belfer UWM” to pierwsza konkurencja organizowanej każdego roku Ligi Wydziałów. Pozwala ona wyłonić jeden wydział, który poprowadzi paradę studentów podczas Kortowiady.

Bilety na wydarzenie dostępne są do 20 stycznia (włącznie) w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, ul. Kanafojskiego 1 (DS 2), pok. 01 w godz. 11-13 od poniedziałku do piątku. Cena biletów: 15 zł studenci UWM, 30 zł pozostałe osoby.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x