Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
sobota, 18 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Gala Belfra 2015 z kabaretowymi gwiazdami

reklama

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Belfer 2015. Tego wieczoru odbędzie się także cykliczne wydarzenie pt. Coolturalny Student.

RUSS organizuje kolejną edycję Coolturalnego Studenta. Tym razem połączona ona będzie z najbardziej prestiżowym wydarzeniem, jakie organizowane jest przez samorząd – Galą Belfer 2015, podczas której poznamy najlepszego belfra całego Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w minionym roku akademickim. Gala nie jest jednak dedykowana wyłącznie studentom i pracownikom uczelni.

Jubileuszową, bo 10 już, galę swoimi występami uświetnią kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego – Grupa MoCarta oraz niewątpliwie najbardziej znany i rozpoznawalny komik w Polsce – Ireneusz Krosny.

reklama

plakat belfer 2015

Wszystkie te atrakcje odbędą się w Centrum Konferencyjnym UWM w Kortowie już 20 stycznia o godz. 19. Tego dnia poznamy wyniki głosowania na najlepszego belfra UWM-u. Owe emocje szczególnie odczuwać będą studenci, dla których plebiscyt „Belfer UWM” to pierwsza konkurencja organizowanej każdego roku Ligi Wydziałów. Pozwala ona wyłonić jeden wydział, który poprowadzi paradę studentów podczas Kortowiady.

Bilety na wydarzenie dostępne są do 20 stycznia (włącznie) w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, ul. Kanafojskiego 1 (DS 2), pok. 01 w godz. 11-13 od poniedziałku do piątku. Cena biletów: 15 zł studenci UWM, 30 zł pozostałe osoby.

reklama

styczeń, 2020

19STY11:00Rodzinne kolędowanie - koncert rodzinnyFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X