Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2.8 C
Olsztyn
niedziela, 15 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Gala Belfra 2015 z kabaretowymi gwiazdami

reklama

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Belfer 2015. Tego wieczoru odbędzie się także cykliczne wydarzenie pt. Coolturalny Student.

RUSS organizuje kolejną edycję Coolturalnego Studenta. Tym razem połączona ona będzie z najbardziej prestiżowym wydarzeniem, jakie organizowane jest przez samorząd – Galą Belfer 2015, podczas której poznamy najlepszego belfra całego Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w minionym roku akademickim. Gala nie jest jednak dedykowana wyłącznie studentom i pracownikom uczelni.

Jubileuszową, bo 10 już, galę swoimi występami uświetnią kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego – Grupa MoCarta oraz niewątpliwie najbardziej znany i rozpoznawalny komik w Polsce – Ireneusz Krosny.

reklama

plakat belfer 2015

Wszystkie te atrakcje odbędą się w Centrum Konferencyjnym UWM w Kortowie już 20 stycznia o godz. 19. Tego dnia poznamy wyniki głosowania na najlepszego belfra UWM-u. Owe emocje szczególnie odczuwać będą studenci, dla których plebiscyt „Belfer UWM” to pierwsza konkurencja organizowanej każdego roku Ligi Wydziałów. Pozwala ona wyłonić jeden wydział, który poprowadzi paradę studentów podczas Kortowiady.

Bilety na wydarzenie dostępne są do 20 stycznia (włącznie) w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, ul. Kanafojskiego 1 (DS 2), pok. 01 w godz. 11-13 od poniedziałku do piątku. Cena biletów: 15 zł studenci UWM, 30 zł pozostałe osoby.

reklama

grudzień, 2019

19GRU(GRU 19)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X