fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Gala Belfra 2015 z kabaretowymi gwiazdami

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w Gali Belfer 2015. Tego wieczoru odbędzie się także cykliczne wydarzenie pt. Coolturalny Student.

RUSS organizuje kolejną edycję Coolturalnego Studenta. Tym razem połączona ona będzie z najbardziej prestiżowym wydarzeniem, jakie organizowane jest przez samorząd – Galą Belfer 2015, podczas której poznamy najlepszego belfra całego Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w minionym roku akademickim. Gala nie jest jednak dedykowana wyłącznie studentom i pracownikom uczelni.

Jubileuszową, bo 10 już, galę swoimi występami uświetnią kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego – Grupa MoCarta oraz niewątpliwie najbardziej znany i rozpoznawalny komik w Polsce – Ireneusz Krosny.

plakat belfer 2015

Wszystkie te atrakcje odbędą się w Centrum Konferencyjnym UWM w Kortowie już 20 stycznia o godz. 19. Tego dnia poznamy wyniki głosowania na najlepszego belfra UWM-u. Owe emocje szczególnie odczuwać będą studenci, dla których plebiscyt „Belfer UWM” to pierwsza konkurencja organizowanej każdego roku Ligi Wydziałów. Pozwala ona wyłonić jeden wydział, który poprowadzi paradę studentów podczas Kortowiady.

Bilety na wydarzenie dostępne są do 20 stycznia (włącznie) w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, ul. Kanafojskiego 1 (DS 2), pok. 01 w godz. 11-13 od poniedziałku do piątku. Cena biletów: 15 zł studenci UWM, 30 zł pozostałe osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...