fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policjanci zatrzymali narkotykowego hurtownika w centrum Olsztyna

Wiadomości Policjanci zatrzymali narkotykowego hurtownika w centrum Olsztyna

W centrum miasta funkcjonariusze dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 21-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczyli ponad 60 gram metamfetaminy i prawie 21 gram marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że jeden z mieszkańców centrum Olsztyna może ukrywać narkotyki.

W minioną środę funkcjonariusze pojechali do jego mieszkania. Przed budynkiem policjanci zauważyli 21-latka wsiadającego do swojego samochodu. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny. Jak się okazało mieszkaniec Olsztyna posiadał przy sobie marihuanę. W jego aucie policjanci znaleźli metamfetaminę.

W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne narkotyki.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 61 gram metamfetaminy i prawie 21 gram marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mieszkaniec Olsztyna nie kwestionował swojej winy.

Kodek karny za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

11
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x