fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

12-latka wyprowadza psy. Zbiera pieniądze na prezent dla mamy

Wiadomości 12-latka wyprowadza psy. Zbiera pieniądze na prezent dla mamy

Na jednym z olsztyńskich osiedli pojawiło się poruszające ogłoszenie. Młoda dziewczyna oferuje wyprowadzanie psów na spacer za symboliczne kwoty. Zbiera na ważny cel.

Na Jarotach, do jednego z drzew, przybito nietypowe ogłoszenie:

„Mam 12-lat, potrzebuje pieniędzy więc wyprowadzam psy”

12-latka wyprowadza psy. Zbiera pieniądze na prezent dla mamy
fot. Ina Inka / Facebook

Oferta jest całkiem atrakcyjna. 5 złotych za 30 minutowy spacer, 10 zł za 60 minut. 12-latka deklaruje gotowość do pracy 7 dni w tygodniu, w wyznaczonych godzinach. Jak udało nam się dowiedzieć, zbiera na szczytny cel, jakim jest kupienie prezentu urodzinowego dla swojej mamy. Osoby, które miały okazje już skorzystać z jej pomocy przy wyprowadzaniu psów, bardzo ją chwalą i otwarcie mówią, że dają jej więcej pieniędzy niż oczekuje.

Internauci są zachwyceni pomysłem dziewczynki:

„Uwielbiam takie dzieci. To one w życiu dojdą daleko… pomóżmy im w tym”

„ona jest cudowna. Oczywiście z moim leniuchem była 10 min bo dłużej by nie wytrzymal w zimno i dałam jej rzecz jasna więcej , to tak się cieszyła że ma na prezent dla mamy na walentynki”

„Ja to bym się wstydziła dac za półgodzinny spacer z psem 5 zł i to w dodatku dla dziecka,to jest stanowczo za mało, dziewczynka ma dobre serducho” – komentują Internauci. [pisownia oryginalna]

Dziewczynce, która na imię ma Kira z wyprowadzaniem psów pomaga tata, wbrew komentarzom, które sugerowały, że pozostaje ona sama bez opieki. Jest to akcja osiedlowa, która dotyczy głównie Jarot i okolic ul. Flisa. Rodzina jest zadowolona z nietypowej aktywności dziewczynki i wspiera ją, bo uważa, że to pozytywna działalność.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 18

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x