fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kapucyni chcą odnowić papieski krzyż w Olsztynie

Wiadomości Kapucyni chcą odnowić papieski krzyż w Olsztynie

Duchowni w ramach swojej inicjatywy proszą o datki na odnowę krzyża, który stoi w parku Kusocińskiego w Olsztynie.

Kapucyni z Parafii Rzymsko-Katolickiej Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia w Olsztynie organizują zbiórkę na odnowę zniszczonego papieskiego krzyża:

„Drodzy Parafianie! Drodzy mieszkańcy Olsztyna i Warmii! Wraz z archidiecezją warmińską pragniemy odnowić zniszczony krzyż papieski. Dobrą okazję ku temu daje przypadająca w tym roku 30. rocznica wizyty Św. Jana Pawła II w Olsztynie i Mszy św. odprawionej przez papieża na terenie dzisiejszego parku Kusocińskiego. Remont planujemy rozpocząć na wiosnę, dlatego już teraz zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe tej inicjatywy tak, by 6 czerwca 2021 r. odnowiony krzyż pozwolił nam z większą radością na dziękczynienie Panu Bogu za dar Eucharystii sprawowanej przez papieża Polaka na warmińskiej ziemi” – czytamy w komunikacie duchownych.

Ofiary można wpłacać na konto: Parafia NMP Ostrobramskiej w Olsztynie 72 1240 1590 1111 0000 1431 8773 z dopiskiem: „Na krzyż papieski”.

Drodzy Parafianie! Drodzy mieszkańcy Olsztyna i Warmii! Wraz z archidiecezją warmińską pragniemy odnowić zniszczony…

Posted by Kapucyni – Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Olsztynie on Thursday, January 14, 2021

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła! Prosimy udostępniajcie ten post, by jak najwięcej Olsztynian i Warmiaków dowiedziało się o naszej inicjatywie. Bóg zapłać!

Posted by Kapucyni – Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Olsztynie on Tuesday, February 2, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x