-3 C
Olsztyn
czwartek, 7 grudnia, 2023
reklama
reklama

Szukała w torebce telefonu, po czym uderzyła w drzewo. Miała pół promila

OlsztynSzukała w torebce telefonu, po czym uderzyła w drzewo. Miała pół promila

W piątek (30.01) przed południem w Olsztynie na trasie Track – Olsztyn kierująca suzuki postanowiła poszukać w leżącej na fotelu pasażera torebce telefonu komórkowego. Gdy po krótkiej chwili ponownie skupiła się na drodze było już za późno, ponieważ uderzyła w drzewo.

reklama

Policjanci Ruchu Drogowego z Olsztyna przed południem udali się na miejsce zdarzenia na trasę Track – Olsztyn, gdzie kierująca suzuki uderzyła w drzewo. Podczas badania okoliczności zdarzenia, funkcjonariusze ustalili, że tym razem przyczyną najechania na drzewo nie była zbyt szybka jazda. Jak oświadczyła kierująca suzuki, na chwilę przed zdarzeniem szukała w torebce leżącej na fotelu pasażera telefonu komórkowego, w wyniku czego nie patrzyła na drogę i uderzyła w drzewo.

Policjanci drogówki ujawnili również, że w momencie zdarzenia 51-letnia kierująca suzuki miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kierująca z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala w Olsztynie celem dalszych badań. Utrudnienia trwały do godziny 11.30.

reklama

Na miejscu policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości Marzena G. odpowie przed sądem.

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia