fbpx
19 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Pożar stodoły ze zwierzętami. Działania straży trwały 14 godzin

reklama

W nocnym pożarze spłonęła stodoła wraz z inwentarzem. Zginęły także trzy jałówki.

10 lutego 2021 r., o godz. 3:00, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Piszu wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Strzelniki (gm. Orzysz). W chwili przybycia pierwszych zastępów straży pożarnej cały budynek objęty był pożarem. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu wody w celu ugaszenia pożaru. Równocześnie z działaniami gaśniczymi prowadzone były działania ratownicze, polegające na obronie pobliskiego budynku gospodarczego poprzez chłodzenie go wodą. Po ugaszeniu pożaru dalsze działania polegały na przeszukiwaniu i dogaszaniu pogorzeliska.

Niestety w pożarze zginęły trzy jałówki, spłonął także sprzęt rolniczy, ok. 40 ton zboża oraz 150 bel siana. W działaniach brało udział 11 zastępów straży pożarnej w sile 39 ratowników. Cała akcja trwała ponad 14 godzin.

reklama

Źródło: KP PSP Pisz

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: