fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Korkują się ulice w Olsztynie. Auta ślizgają się na ul. Grunwaldzkiej

reklama

Padający od kilku godzin bez przerwy śnieg powoduje utrudnienia na drogach w Olsztynie i powiecie olsztyńskim – poinformowały służby drogowe.

Od południa nad Olsztynem i powiatem olsztyńskim nieustannie pada śnieg, a poruszanie się dodatkowo utrudnia silny wiatr.

Służby drogowe poinformowały, że wszystkie drogi są przejezdne, ale miejscami na jezdniach zalegają śnieżne jęzory, drogi są miejscami śliskie i z błotem pośniegowym.

reklama

Dyżurny Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie poinformował, że obecnie najtrudniejsza sytuacja panuje w okolicach Olsztyna, ale śnieżyca przemieszcza się w stronę Nidzicy. Na drogach pracują obecnie 22 auta do odśnieżania.

Na drogach krajowych także miejscami panują trudne warunki drogowe, zwłaszcza w okolicach Iławy, Ostródy, Olsztynka miejscami na drogach może zalegać błoto pośniegowe.

Służby drogowe apelują do kierowców o ostrożność. Według prognoz śnieg nad regionem może padać do godz. 22.

W Olsztynie na niektórych drogach kierowcy maja problem z podjechaniem pod górkę. Tak jest na ul. Grunwaldzkiej. Internauci sygnalizują też problemy na al. Wojska Polskiego w stronę centrum. Tam problem z podjazdem ma tir.

Przeczytaj także:

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: