fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Kulinarne warsztaty z finalistką MasterChefa

Artykuł sponsorowany Kulinarne warsztaty z finalistką MasterChefa

Miłośnicy sztuki kulinarnej, a także ci, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w kuchni, będą mogli ćwiczyć pod okiem jednej z najlepszych uczestniczek ostatniej edycji telewizyjnego show.

Pochodząca z Olsztyna Klaudia Budny dotarła aż do finału IV edycji programu „MasterChef”. Olsztynianka znalazła się w ścisłej czołówce, czyli wśród trojga najlepszych kucharzy. Gotowanie to jej pasja, którą chce się dzielić z innymi – stąd pomysł na kulinarne warsztaty, które już niedługo odbędą się także w rodzinnym mieście Klaudii.

Najważniejsze, żebyście się czegoś nauczyli, a potem zaskoczyli swoich znajomych i rodziny nowymi pomysłami. Będziemy gotować, jeść i rozmawiać do woli:) – zachęca do udziału Klaudia Budny.

Terminy warsztatów w Olsztynie:

  • 24.01, godz. 14-18;
  • 25.01, godz. 18- 22.

Liczba miejsc jest ograniczona, w jednych warsztatach może wziąć udział grupa do 12 osób. Odbędą się one w Restauracji Lago (ul. Olimpijska 3). Koszt 200zł/dzień.

Rezerwacja miejsc i szczegóły poprzez wiadomość na Facebooku lub pod adresem [email protected] (mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybranym terminem warsztatów).

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x