fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Kulinarne warsztaty z finalistką MasterChefa

reklama

Miłośnicy sztuki kulinarnej, a także ci, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w kuchni, będą mogli ćwiczyć pod okiem jednej z najlepszych uczestniczek ostatniej edycji telewizyjnego show.

Pochodząca z Olsztyna Klaudia Budny dotarła aż do finału IV edycji programu „MasterChef”. Olsztynianka znalazła się w ścisłej czołówce, czyli wśród trojga najlepszych kucharzy. Gotowanie to jej pasja, którą chce się dzielić z innymi – stąd pomysł na kulinarne warsztaty, które już niedługo odbędą się także w rodzinnym mieście Klaudii.

Najważniejsze, żebyście się czegoś nauczyli, a potem zaskoczyli swoich znajomych i rodziny nowymi pomysłami. Będziemy gotować, jeść i rozmawiać do woli:) – zachęca do udziału Klaudia Budny.

reklama

Terminy warsztatów w Olsztynie:

  • 24.01, godz. 14-18;
  • 25.01, godz. 18- 22.

Liczba miejsc jest ograniczona, w jednych warsztatach może wziąć udział grupa do 12 osób. Odbędą się one w Restauracji Lago (ul. Olimpijska 3). Koszt 200zł/dzień.

Rezerwacja miejsc i szczegóły poprzez wiadomość na Facebooku lub pod adresem budnyklaudia@gmail.com (mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybranym terminem warsztatów).

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcelina

Marta Tomczyk?

:D

ruchał by