20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki

WiadomościTłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki

28 stycznia minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 14 lutego z trzema wyjątkami.

reklama

Od 1 lutego umożliwiono ponowne otwarcie sklepów w galeriach handlowych, instytucji kultury – muzea i galerie sztuki, przestały obowiązywać godziny dla seniora.

W związku z epidemią, we wszystkich placówkach jest wymóg noszenia maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos. Sklepy mają obowiązek udostępniać klientom podczas zakupów rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji dłoni.

reklama

To nie odstraszyło jednak spragnionych zakupów. Na przesłanych do naszej redakcji zdjęciach widać, że do wielu sklepów ustawiają się kolejki.

W niedzielę, 7 lutego br. sklepy będą zamknięte. 

Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki Galeria Warmińska Wiadomości

reklama

Polecane: Pożyczka gotówkowa jako odpowiedź na pilne wydatki

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
18-latek
6 lutego 2021 21:39

Nie byłem w galerii handlowej 11 miesięcy i nie czuję potrzeby. Ubrania kupujemy wszyscy w domu przez internet, zakupy robi tato raz w tygodniu (pieczywo częściej w piekarni). Stacjonarne sklepy z ciuchami, obuwiem to relikt przeszłości.

Marian
6 lutego 2021 22:05

Ludzie to DEBILE!!!!!

Polecane