fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Tłumy na zakupach w Galerii Warmińskiej. Wszędzie kolejki

reklama

28 stycznia minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 14 lutego z trzema wyjątkami.

Od 1 lutego umożliwiono ponowne otwarcie sklepów w galeriach handlowych, instytucji kultury – muzea i galerie sztuki, przestały obowiązywać godziny dla seniora.

W związku z epidemią, we wszystkich placówkach jest wymóg noszenia maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos. Sklepy mają obowiązek udostępniać klientom podczas zakupów rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji dłoni.

reklama

To nie odstraszyło jednak spragnionych zakupów. Na przesłanych do naszej redakcji zdjęciach widać, że do wielu sklepów ustawiają się kolejki.

W niedzielę, 7 lutego br. sklepy będą zamknięte. 

Polecane: Pożyczka gotówkowa jako odpowiedź na pilne wydatki

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: