fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

reklama

Jak udało nam się dowiedzieć dziś rano do klubu V.S. 20 w Olsztynie została wezwana specjalna jednostka straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.

Właściciel klubu zawiadomił dziś służby, że drzwi do lokalu zostały oblane dziwnie pachnącymi chemikaliami. Dyspozytor wysłał na miejsce Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego. Chemikalia zostały usunięte przez strażaków.

W rozmowie z naszą redakcją właściciel lokalu powiedział, że to był rodzaj kwasu: – Klub został oblany kwasem. Od razu po sunięciu przez straż tych chemikaliów zaczęliśmy ozonować lokal dla bezpieczeństwa. Nie stwierdzili oni zagrożenia dla ludzkiego życia. Dodał: – Nie wiem kto to zrobił, może ktoś kto nie chce żebym otwierał klubu. Niedawno dostawałem sms z pogróżkami, ale nie potraktowałem tego poważnie.

reklama

Przypomnijmy. Przedsiębiorcy w całym kraju prowadzą protesty i wbrew zakazom, otwierają swoje lokale. To skutki pandemicznych obostrzeń, przez które masa lokalnych biznesów bankrutuje lub popada w długi. Jednym z lokali, który otworzył się kilka tygodni temu i regularnie organizuje imprezy jest V.S 20, położony na starówce. Klub od początku otwarcia zmaga się z trudnościami ze strony policji i sanepidu.

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

15 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


15 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze