fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

WiadomościOlsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

Jak udało nam się dowiedzieć dziś rano do klubu V.S. 20 w Olsztynie została wezwana specjalna jednostka straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.

reklama

Właściciel klubu zawiadomił dziś służby, że drzwi do lokalu zostały oblane dziwnie pachnącymi chemikaliami. Dyspozytor wysłał na miejsce Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego. Chemikalia zostały usunięte przez strażaków.

W rozmowie z naszą redakcją właściciel lokalu powiedział, że to był rodzaj kwasu: – Klub został oblany kwasem. Od razu po sunięciu przez straż tych chemikaliów zaczęliśmy ozonować lokal dla bezpieczeństwa. Nie stwierdzili oni zagrożenia dla ludzkiego życia. Dodał: – Nie wiem kto to zrobił, może ktoś kto nie chce żebym otwierał klubu. Niedawno dostawałem sms z pogróżkami, ale nie potraktowałem tego poważnie.

reklama

Przypomnijmy. Przedsiębiorcy w całym kraju prowadzą protesty i wbrew zakazom, otwierają swoje lokale. To skutki pandemicznych obostrzeń, przez które masa lokalnych biznesów bankrutuje lub popada w długi. Jednym z lokali, który otworzył się kilka tygodni temu i regularnie organizuje imprezy jest V.S 20, położony na starówce. Klub od początku otwarcia zmaga się z trudnościami ze strony policji i sanepidu.

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

reklama

Olsztyński klub zaatakowany kwasem. Właściciel dostaje pogróżki

reklama
reklama
reklama

15 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marko ari
6 lutego 2021 19:22

Ten klub podobno prowadzony jest przez byłego? przestępce.

DDM
6 lutego 2021 18:39

Nie zadziwiłbym się gdyby dla podkręcenia emocji sami sobie chlapnęli tym świństwem

Polecane
Ogłoszenia