fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk w reality show za oceanem

Tym razem mistrzyni z Olsztyna nie wystąpi w roli zawodniczki, a trenerki. „The Ultimate Fighter” rozpocznie się już wiosną. 

Mistrzyni świata UFC wagi słomkowej da się poznać bliżej międzynarodowej publiczności nie tylko walcząc w oktagonie. Olsztynianka pojawi się w 23. edycji popularnego amerykańskiego reality show „The Ultimate Fighter”. Joanna wystąpi w programie jako jedna z trenerek i będzie prowadziła swoją drużynę. W telewizyjnym show weźmie udział także inna zawodniczka MMA, Claudia Gadelha, która będzie prawdopodobnie następną przeciwniczką Jędrzejczyk w obronie pasa UFC.

„The Ultimate Fighter” będzie emitowany od kwietnia na antenie telewizji FOX Sports.

Nazwisko zawodniczki Berkutu Arrachion Olsztyn w ostatnich dniach często pojawia się w mediach. Olsztynianka zajęła 7. miejsce w plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na „10 Najlepszych Sportowców Polski 2015” (zobacz wywiad z Asią TUTAJ). To z pewnością wielkie wyróżnienie dla Jędrzejczyk. Warto też przypomnieć, że jest ona pierwszą przedstawicielką mieszanych sztuk walki w tym plebiscycie.

Mistrzynię UFC wagi słomkowej będzie można spotkać także w wirtualnej rzeczywistości – na połowę marca zaplanowano premierę gry Electronic Arts Sports UFC 2. Posiadacze konsoli Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli wcielić się w postać zawodniczki z Olsztyna i walczyć nią w oktagonie (zapowiedź gry TUTAJ).

Do swoich osiągnięć dochodziła latami, co tylko jest potwierdzeniem, że za sportowymi mistrzowskimi wynikami musi stać talent, żmudna praca i… czas. Nagrodą jest pozycja sportowca nr 1 w swojej dyscyplinie w kraju i – jak w przypadku pani Joanny Jędrzejczyk – na świecie! – pisze na swoim blogu o olsztyńskiej mistrzyni prezydent Piotr Grzymowicz. – Jak widać, sukcesy Olsztyna to nie tylko „twarde” inwestycje w tkankę miejską, ale także te „miękkie”, na które składają się osiągnięcia jego mieszkańców. Joanna Jędrzejczyk jest ich najlepszym przykładem, a także potwierdzeniem tezy, że Olsztyn to miasto wojowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...