fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 28 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Z miłości do byłej partnerki chciał zabić kolegę nożem

Wiadomości Z miłości do byłej partnerki chciał zabić kolegę nożem

Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, podczas której 32-latek zaatakował swojego kolegę nożem i uderzał go pięściami, a także kopał po całym ciele. Pokłócili się o byłą partnerkę.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (29.01.2021) w okolicy ul. Lubelskiej w Olsztynie. Sceny grozy rozegrały się w jednym z pomieszczeń gospodarczych, w którym mężczyźni wspólnie przebywali. W trakcie spotkania pomiędzy mężczyznami wywiązała się awantura, której powodem miała być była partnerka jednego z nich. 32-latkowi nie podobał się fakt, że jego starszy o 11 lat przyjaciel utrzymywał kontakt z jego byłą konkubiną. Od rozmowy szybko doszło do rękoczynów. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli, tym bardziej, że spotkanie zakrapiane było alkoholem, którego działanie wywołało u 32-latka niekontrolowany napad agresji.

Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której 32-latek zaatakował swojego kolegę nożem – na szczęście cios zadany ostrym narzędziem nie był groźny. 32-latek nie odpuszczał i kierował w stronę swojego kolegi groźby pozbawienia życia, jednocześnie uderzając go i kopiąc po całym ciele. W pewnym momencie pokrzywdzonemu udało się uciec w kierunku przystanku autobusowego przy ul. Lubelskiej w Olsztynie, skąd przypadkowi przechodnie, widząc zakrwawionego mężczyznę, wezwali pomoc.

Poszkodowany 43-latek z licznymi ranami twarzy i żeber trafił do szpitala, gdzie została udzielona mu niezbędna pomoc medyczna. Policjanci przystąpili do poszukiwań sprawcy brutalnego ataku. Na miejscu zdarzenia pracował m.in. technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady przestępstwa w tym nóż, którym 32-latek miał zadać cios swojemu koledze. Policjanci zaledwie po kilku godzinach od zawiadomienia o przestępstwie ustalili miejsce, gdzie może ukrywać się 32-latek odpowiedzialny za to zdarzenie. Sprawca został zatrzymany w okolicy ul. Dworcowej, jak tłumaczył policjantom, był w drodze do swojego kolegi, który leży w szpitalu.

32-latek po zatrzymaniu został przewieziony i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany – w jego organizmie krążył ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu został on przesłuchany i usłyszał zarzut gróźb karalnych oraz naruszenia czynności narządu ciała, za co zgodnie z prawem może mu teraz grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Źródło: KMP w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x