fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Skutki poniedziałkowego pożaru. Tragiczne wieści ze szpitala

reklama

Doszło do pożaru w bloku. Na skutek odniesienionych obrażeń, 60-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

W poniedziałek (01.02) w godzinach popołudniowych doszło do pożaru jednego z mieszkań w bloku przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Ze wstępnych informacji wynikało, że w płomieniach znajdują się dwie osoby. Strażacy przystąpili do akcji ratunkowej.

Kobieta wyniesiona z budynku była przytomna i w dobrym stanie, natomiast mężczyzna przez długi czas nie odzyskiwał przytomności. Strażacy aż do przyjazdu ratowników walczyli o życie mężczyzny, wykonując resuscytację krążeniowo-oddechową. W karetce mężczyzna wciąż nie odzyskał przytomności.

reklama

Niestety, we wtorek (02.02) poinformowano o śmieci 60-latka. Zmarł on w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci badają przyczynę pożaru.

Pożar w bloku na ul. JagiellońskiejPożar w bloku na ul. JagiellońskiejPożar w bloku na ul. JagiellońskiejPożar w bloku na ul. Jagiellońskiej

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
julek

i pewnievoboje mają cowida

wio

srają