fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pożar w bloku na Zatorzu. Z płomieni wyniesiono dwie osoby. Jedna walczy o życie

Wiadomości Pożar w bloku na Zatorzu. Z płomieni wyniesiono dwie osoby. Jedna walczy...

Dzisiaj (1 lutego 2021) doszło do niebezpiecznego pożaru jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Jagiellońskiej w Olsztynie. Z płomieni ewakuowano dwie osoby.

Do pożaru doszło w godzinach popołudniowych. Ruszyło tam 5 zastępów straży pożarnej oraz policja i ratownicy medyczni.

Na miejscu okazało się, że w płomieniach znajdują się dwie osoby. Strażacy wydostali je z palącego się mieszkania i ewakuowali wszystkich mieszkańców budynku.

Kobieta wyniesiona z budynku była przytomna i w dobrym stanie, natomiast mężczyzna przez długi czas nie odzyskiwał przytomności. Strażacy aż do przyjazdu ratowników walczyli o życie mężczyzny, wykonując resuscytację krążeniowo-oddechową. W karetce mężczyzna wciąż nie odzyskał przytomności.

Strażacy ugasili pożar i sprawdzili kamerą termowizyjną, czy w mieszkaniu nie ma już ognia. Zajęli się również wywietrzeniem budynku. Policjanci prowadzą czynności, mające doprowadzić do poznania przyczyny wybuchu pożaru.

Pożar w bloku na ul. Jagiellońskiej Pożar w bloku na ul. Jagiellońskiej Pożar w bloku na ul. Jagiellońskiej Pożar w bloku na ul. Jagiellońskiej Pożar w bloku na ul. Jagiellońskiej

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 1
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x