fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża

Wiadomości Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa...

Dziś po godzinie 15:00 służby ratunkowe zostały zawiadomione, że na jeziorze Bartążek załamał się lód pod samochodem.

Na miejsce niezwłocznie udało się pięć zastępów straży pożarnej oraz policja. Ratownicy przeżyli jednak wielkie zdziwienie, bo jezioro okazało się osiedlową kałużą. Prawdopodobnie osoba zgłaszająca nieprecyzyjnie przekazała informacje dzwoniąc na numer alarmowy.

Na szczęście sytuacja okazała się niegroźna dla ludzi i została sklasyfikowana jako kolizja drogowa.

Nie do śmiechu było jednak właścicielowi pojazdu, który kilka dni temu kupił samochód. Według wstępnych relacji zarządca drogi nie oznaczył zalanego odcinka, a pod warstwą świeżego śniegu nie było widać niebezpieczeństwa.

Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża Pod autem na jeziorze miał załamać się lód. Wyszło, że to osiedlowa kałuża

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x