fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie

Wiadomości Strajk Kobiet "wyraża swój gniew" w Olsztynie

Jesteśmy gotowe, żeby wyjść na ulice – oświadczyły przedstawicielki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet po publikacji uzasadnienia wyroku TK. Wzywamy wszystkich, aby tym razem iść tak, żeby zostawiać ślady; wyraźcie swój gniew tak, jak uważacie; to nie my zaczęłyśmy – nawoływała dziś w Warszawie Marta Lempart.

Przedstawicielki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet zwołały konferencję prasową po publikacji przez Trybunał Konstytucyjny uzasadnienia pisemnego do wyroku z 22 października ub.r., w którym orzekł o niekonstytucyjności przepisu dopuszczającego aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu.

W Olsztynie na ulice wyszło kilkadziesiąt osób.

UWAGA! W poniższym nagraniu pojawiają się niecenzuralne zwroty.

Posted by Monika Falej – Posłanka RP on Wednesday, January 27, 2021

Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w OlsztynieStrajk Kobiet „wyraża swój gniew” w OlsztynieStrajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie Strajk Kobiet „wyraża swój gniew” w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 4
Nie lubię 16
ŹródłoPAP

19 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


19 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

19
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x