fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 26 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Poszukiwany 22-latek zatrzymany w trakcie imprezy

Wiadomości Poszukiwany 22-latek zatrzymany w trakcie imprezy

Policjanci prowadzą cykliczne działania ukierunkowane na ujawnianie i zatrzymywanie osób poszukiwanych, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Czasem zdarza się tak, że osoby poszukiwane ujawniane są w nietypowych okolicznościach.

Tak było w przypadku 22-letniego mieszkańca Szczytna, który w miniony weekend urządził imprezę w swoim mieszkaniu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie głośna muzyka w godzinach nocnych, która stała się przyczyną podjęcia przez policjantów interwencji. W trakcie sprawdzania danych osobowych mężczyzny okazało się, że jest on osobą poszukiwaną.

Impreza zakończyła się nie tylko mandatem za zakłócanie spoczynku nocnego, ale również pozbawieniem wolności. Właśnie taką karę wymierzył mu sąd za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP w Szczytnie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x