fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ktoś bez sumienia ukradł puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi dla chorej Lenki

Wiadomości Ktoś bez sumienia ukradł puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi dla chorej Lenki

W przypadku choroby Lenki, każdy dzień i każda złotówka ma ogromne znaczenie. Mimo nieustannej walki z czasem, ktoś dokonał kradzieży pieniędzy przeznaczonych na leczenie dziewczynki.

Wspominaliśmy o Lence kilka dni temu, bo czas odgrywa kluczową rolę w możliwości zdobycia przez dziewczynkę szansy na normalne życie: Walka o Lenkę dalej trwa. Teraz liczy się każdy dzień.

Niestety, mama Lenki, w piątek (22.01.2021), poinformowała w nagraniu o kradzieży puszki z pieniędzmi z jednego z osiedlowych sklepów w Olsztynie:
„Przed chwilą dostaliśmy informację, że w jednym z olsztyńskich sklepów osiedlowych skradziono puszkę Lenki. Po prostu nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Każdy z was walczy z nami o każdą złotówkę dla Lenki (…), a ktoś po prostu bez skrupułów wchodzi do sklepu (…) i zabiera pieniądze ludzi, którzy chcieli pomóc Lence. (…) Sprawa została już zgłoszona na policję. (…) Wierzę w to mocno, że sprawiedliwość dosięgnie tego kogoś.”

To jednak nie jest koniec walki. Lenka potrzebuje teraz jeszcze więcej wsparcia.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/lenka

Kochani skradziono puszkę Lenki w jednym z osiedlowych sklepów w Olsztynie… Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś takiego…

Posted by Magdalena Mazur on Friday, January 22, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x