fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Komendant Wojewódzki Policji powołuje specjalną grupę do ustalenia sprawcy napadu w Olsztynie

reklama

W związku ze strzelaniną, która miała miejsce w piątek wieczorem, w olsztyńskim kantorze, Komenda Wojewódzka Policji przekazała informacje, o utworzeniu specjalnego oddziału do rozwiązania tej sprawy.

W piątek (22.01) koło godziny 19, doszło do napadu w centrum Olsztyna, przy ul. Głowackiego. Celem stał się kantor, sprawa miał tan umówioną wymianę, na którą przyszedł z bronią i strzelając, ranił dwie osoby. Ukradł on złoto o wartości około 450 tys. złotych. Rozpoczęła się obława w mieście.

W sobotę (23.01) rano, KWP przekazało następująco informację:

reklama

„Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie została powołana specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza do wyjaśnienia okoliczności napadu na kantor w Olsztynie oraz ustalenia i zatrzymania sprawcy”.

Przypomnijmy, że sprawca strzelał do pracowników kantoru, raniąc przy tym kobietę w nogę i poważnie raniąc mężczyznę, który w szpitalu został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Firma, której kantor padł ofiarą napadu, oferuje 100 tys. złotych nagrody, za pomoc w ustaleniu sprawcy. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj:

PILNE ! Zatrzymano podejrzewanego w sprawie strzelaniny w Olsztynie

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód

Fatalne wieści ze szpitala po strzelaninie w Olsztynie,

Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny,

Bezczelny bandyta strzelał do kobiety i mężczyzny. Wiadomo ile ukradł,

Trwa obława w Olsztynie. Doszło do strzelaniny w kantorze, Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: