fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policjanci zaprzysiężeni w rytmie rapu

Wiadomości Policjanci zaprzysiężeni w rytmie rapu

W miniony piątek na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyło się ślubowanie przyjętych do służby policjantów. Na Facebooku Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pojawiło się nagranie z tego wydarzenia… z rapowym beatem.

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów

W miniony piątek na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyło się ślubowanie przyjętych do służby policjantów. W wyniku zakończenia ostatniego w zeszłym roku procesu rekrutacyjnego, szeregi warmińsko-mazurskiej policji zasiliło 80 funkcjonariuszy.

Posted by Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie on Tuesday, January 19, 2021


W piątek (15.01.2021) na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyło się ślubowanie przyjętych do służby policjantów. Z uwagi na pandemię wywołaną koronawirusem (COVID-19) ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy miało skromniejszy charakter niż bywało to w latach wcześniejszych. Nie było zaproszonych gości, a bliscy policjantów nie mogli być świadkami tej ważnej dla nich chwili.

Policjanci zaprzysiężeni w rytmie rapu
fot. KWP

Nowi policjanci w obecności nadinsp. Tomasza Klimka, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, uroczyście ślubowali „służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia”.

Wydarzenie zostało nagrane i zmontowane na wzór klipu, a pod samo wideo podłożono rapowy podkład muzyczny. Autorem beatu jest Hectorino Martinez.

Źródło: KWP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x