fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wynajmowała mieszkania kobietom w celu uprawiania prostytucji

Wiadomości Wynajmowała mieszkania kobietom w celu uprawiania prostytucji

33-letnia kobieta jest oskarżona o sutenerstwo. Prokuratura zarzuca jej, że z tego tytułu w ciągu trzech miesięcy minionego roku zarobiła około 25 tysięcy złotych

Oskarżona mieszka w Ełku i tam świadczyła usługi seksualne. W tym celu wynajmowała dwa mieszkania, które udostępniała czterem innym kobietom w celu uprawiania prostytucji. Oczywiście, pobierała za to od nich pieniądze.

Oskarżona kierowała do tych kobiet klientów pozyskanych z ogłoszeń zamieszczonych na portalu internetowym oferującym usługi seksualne. Umawiała też klientów kontaktujących się w języku angielskim.

Proceder ten trwał od lipca do września 2020 r i w tym czasie trudniąca się sutenerstwem kobieta zarobiła ok. 25.000 zł.

Za przestępstwo czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę, jak też za ułatwianie prostytucji w tym celu lub nakłanianie do niej, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Suwałkach

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x