fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Międzynarodowa akcja trafia do Olsztyna. Promuje małżeństwa

Wiadomości Międzynarodowa akcja trafia do Olsztyna. Promuje małżeństwa

IV Tydzień Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa prowadzona od 1997 r. promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny, odbywa się równolegle w 25 krajach zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego.

Ideą projektu Tydzień Małżeństwa będzie czas dla DWOJGA – najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.

Fundacja Aktywnej Rodziny w Olsztynie chce promować instytucję małżeństwa, ich celem jest propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie.


Cele Projektu:
– wzmacnianie relacji małżeńskich poprzez oferowanie szerokiego zakresu pomocy, psychoedukację,
– motywacja olsztyńskich małżonków do pracy nad własnym związkiem i poszukiwanie wartościowych sposobów jego rozwoju, jak – również tworzenie okazji i przestrzeni do wzmacniania małżeńskich relacji,
– zwrócenie uwagi lokalnej opinii publicznej, a zwłaszcza specjalistów, mediów, osób publicznych na znaczenie małżeństwa jako fundamentu rodziny i dobrostanu jednostki społecznej.

W ramach kampanii „Tydzień Małżeństwa” zrealizowane zostaną liczne działania skupione w poniższych kluczowych obszarach: duchowym, kulturalnym, edukacyjnym, rekreacyjnym.

Tydzień Małżeństwa skierowany jest zarówno do małżeństw sakramentalnych jak i niesakramentalnych. Zaproszone są wszystkie małżeństwa.

Międzynarodowa akcja trafia do Olsztyna. Promuje małżeństwa

Szczegółowy opis wydarzeń dostępny na www.far.olsztyn.pl
Zapisy formularz: Rejestracja uczestników IV Tygodnia Małżeństwa w Olsztynie (google.com)

Międzynarodowa akcja trafia do Olsztyna. Promuje małżeństwa

Źródło: Tydzień Małżeństwa Olsztyn

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x