fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

18-latka włamywała się na terenie ogródków. Grozi jej 10 lat pozbawienia wolności

Wiadomości 18-latka włamywała się na terenie ogródków. Grozi jej 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci ustalili, że 18-latka włamywała się do altanek na terenie ogródków działkowych. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty.

Policjanci z Ełku ustalili i zatrzymali młodą kobietę, która włamała się do kilku altanek na ogródkach działkowych oraz do magazynku na sprzęt. Do zdarzeń dochodziło w grudniu ubiegłego roku. 18-latka zwykle wchodziła do wnętrza wybijając szyby lub uszkadzając drzwi. Ukradła sprzęt muzyczny, dekoder i narzędzia ogrodowe. Z niektórych altanek nic nie zabrała, ponieważ nie znalazła żadnych wartościowych dla siebie rzeczy. Taka działalność spowodowała jednak sporo zniszczeń i szkód.

Policjanci ustalili tożsamość kobiety na podstawie śladów zabezpieczonych na miejscu przestępstwa.

18-latka usłyszała zarzuty i teraz odpowie za dokonanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem. Kodeks karny przewiduje za to karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Ełku

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x