fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Posłanka Pasławska i mecenas Adamczyk zapraszają na bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców

Wiadomości Posłanka Pasławska i mecenas Adamczyk zapraszają na bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców

W poniedziałek (18.01) o godz. 14 posłanka Urszula Pasławska i mecenas Marcin Adamczyk zaczynają udzielać przedsiębiorcom bezpłatnych porad prawnych na żywo przez internet. – Gwarantujemy realną pomoc i konkretne wsparcie – mówi Urszula Pasławska.

Pierwsze spotkanie z cyklu startuje o godz. 14 w formie transmisji online na fanpage’u Urszuli Pasławskiej oraz TKO. Pytania można będzie zadawać na bieżąco. – Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców, którzy chcą ratować swoje firmy przed upadłością spowodowaną obostrzeniami – dodaje Urszula Pasławska. – Jeden dzień lockdownu kosztuje gospodarkę około 1, 3 miliarda złotych, to są czyjeś firmy i miejsca pracy. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, by jak najwięcej z nich przetrwało ciężkie czasy.

❗ Twój biznes traci przez lockdown? Sprawdź, jak możesz to zmienić! W poniedziałek od godz. 14 razem z mecenasem…

Posted by Urszula Pasławska on Sunday, January 17, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 1

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x