fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Porażka pięknych dziewcząt z Warmii i Mazur

Wiadomości Porażka pięknych dziewcząt z Warmii i Mazur

W piątkowy wieczór na Polsacie odbył się finał konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. Pojawiły się w nim również dziewczyny z Warmii i Mazur. Żadna z nich nie zdobyła jednak wyróżnienia.

Konkurs Miss Polski Nastolatek organizowany jest od 1992 roku. Jest on skierowany do dziewcząt, które ukończyły 14 lat, ale nie są jeszcze pełnoletnie.

W tej edycji konkursu brały udział 24 kandydatki na najpiękniejszą polską nastolatkę 2020 roku. O ten tytuł starały się dwie dziewczyny z Warmii i Mazur – Maja Antoniuk z Olsztyna oraz Nikola Cichowska z Olszyn (gm. Szczytno).

Najpiękniejszą nastolatką została Katarzyna Synowiec z Drezdenka w województwie lubuskim. Kasia ma 17 lat, oprócz nauki w liceum, uczy się również w szkole muzycznej. Interesuje się modelingiem, teatrem i sportem oraz gra na fortepianie.

Wygrana w finale nie powędrowała więc niestety do żadnej z dziewcząt z naszego regionu. Nie odbiera im to jednak szans na osiągnięcie sukcesów w przyszłości.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x