fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Strażacy ewakuowali kobietę uwięzioną w aucie po wypadku

reklama

Po zderzeniu z drzewem, kierująca była zakleszczona w samochodzie. Strażacy wykorzystali narzędzia hydrauliczne do uwolnienia jej.

13 stycznia 2021 roku, kilkanaście minut po godz. 15:00 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego.

Na drodze powiatowej Pakosze – Kierpajny Wielkie toyota uderzyła bokiem w przydrożne drzewo. Na miejsce wypadku skierowano strażaków – ochotników z OSP Pieniężno, patrol policji, dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz zespół ratownictwa medycznego z Pieniężna.

reklama

Aby dotrzeć do poszkodowanej kobiety, która kierowała pojazdem strażacy w działaniach ratowniczych wykorzystali zestaw narzędzi hydraulicznych. Po usunięciu drzwi w rozbitym pojeździe ranna kobieta została ewakuowana na zewnątrz i przeniesiona do zespołu ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze został wstrzymany.

Strażacy ewakuowali kobietę uwięzioną w aucie po wypadku Strażacy ewakuowali kobietę uwięzioną w aucie po wypadku Strażacy ewakuowali kobietę uwięzioną w aucie po wypadku

fot. KP PSP Braniewo
Źródło: KP PSP Braniewo

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze