fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 6 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku

Wiadomości Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku

W działaniach uczestniczyli także policjanci i pogotowie gazowe. Według wstępnych informacji, ktoś miał ogrzewać mieszkanie nieszczelną butlą gazową.

W środę (14.01) o godz. 20:23, straż pożarna otrzymała wezwanie do wyczuwalnego gazu na klatce przy ul. Kołobrzeskiej 19. Po przybyciu na miejsce, strażacy zabezpieczyli i sprawdzili budynek, przy czym nie wykryto zagrożenia. Zdarzenie zakwalifikowano jako fałszywy alarm.

Na miejscu pracował jeden zastęp straż pożarnej, patrol policji i pogotowie gazowe.

Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku Strażacy interweniowali do wycieku gazu w olsztyńskim bloku

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x