fbpx
0.3 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków

reklama

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary więzienia za handel narkotykami. W jego mieszkaniu i piwnicy policja zabezpieczyła blisko kilogram środków odurzających.

Policja poinformowała, że mężczyzna został zatrzymany na terenie Olsztyna. Był poszukiwany do odbycia kary 3 lat więzienia za handel narkotykami. Sąd Okręgowy w Olsztynie wystawił za nim list gończy.

„Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wiedzieli, że poszukiwany miał ukrywać się przed organami ścigania na terenie Olsztyna. W trakcie wykonywania czynności służbowych, funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanego 34-latka. Mężczyzna został zatrzymany” – poinformowała policja.

reklama

Po zatrzymaniu 34-latka policjanci przeszukali jego mieszkanie. „Zarówno w nim, jak i piwnicy zabezpieczono blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczy. Wstępne badania potwierdziły, że są to substancje odurzające jak i psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy” – podał Rafał Jackowski z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej w Olsztynie.

Czytaj też:  Uwaga na frustrata z Pieczewa. Betonową płytą rzucił w zaparkowane auto

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama