fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków

Wiadomości Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary więzienia za handel narkotykami. W jego mieszkaniu i piwnicy policja zabezpieczyła blisko kilogram środków odurzających.

Policja poinformowała, że mężczyzna został zatrzymany na terenie Olsztyna. Był poszukiwany do odbycia kary 3 lat więzienia za handel narkotykami. Sąd Okręgowy w Olsztynie wystawił za nim list gończy.

„Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wiedzieli, że poszukiwany miał ukrywać się przed organami ścigania na terenie Olsztyna. W trakcie wykonywania czynności służbowych, funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanego 34-latka. Mężczyzna został zatrzymany” – poinformowała policja.

Po zatrzymaniu 34-latka policjanci przeszukali jego mieszkanie. „Zarówno w nim, jak i piwnicy zabezpieczono blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczy. Wstępne badania potwierdziły, że są to substancje odurzające jak i psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy” – podał Rafał Jackowski z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej w Olsztynie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków Olsztyn. Policja przejęła blisko kilogram narkotyków

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x